Куди сходити у Дніпрі цього тижня: фільми, концерти, квести

Новий тиждень у самому розпалі, тому вже зараз варто замислитись над відпочинком після завершення тижня. Далі будуть найцікавіші заходи, які відбудуться у місті Дніпро у період з 22 по 26 грудня. Далі на dnepr-trend.

Вистава «Новорічні пригоди геймерів»

У Дніпропетровському академічному театрі драми та комедії представляють увазі глядачів нову інтерактивну виставу «Новорічні пригоди геймерів», під час якого героям разом з усіма глядачами доведеться здобути перемогу над комп’ютерними вірусами. Герої об’єднаються з броПікселем, пані Соцмережею, а також з Мультинетом і всіма глядачами для перемоги.

Місце: Дніпропетровський академічний театр драми та комедії, пр. Дмитра Яворницького, 97.

Додаткова інформація за тел.: 056-742-58-77, 056-778-48-69; 31-38-91.

Дати сеансу: 22-23 грудня о 13:00 та 15:30.

Вартість квитка: від 100 до 250 гривень.

1

Виставка змій

Всі жителі міста зможуть подивитись на таємних та загадкових істот Землі – найрізноманітніші види змій. На виставці будуть представлені як різноманітні види ящірок та змій, так і види інших тварин. На екскурсії ви дізнаєтеся багато нового з життя різноманітних, красивих і граціозних сімейства плазунів.

У ході екскурсії Вас чекатиме можливість отримати багато незабутніх вражень: фотосесія з тваринами, масаж зміями. Ідеальний варіант для відпочинку всією сім’єю, а також походу з маленькими дітьми.

Місце: ТРЦ «Караван», 1-й поверх, вул. Нижньодніпровська, 17.

1

Фільм «Матриця: Воскресіння»

Продовження в історії обраної людини на ім’я Нео. Тільки він зміг приборкати всю силу та підступність штучного інтелекту, який дозволив собі використати людство як енергію, заповнюючи свідомість під час зростання людей реальними ілюзіями.

Жанр фільму: фантастика.

У ролях: Кіану Рівз, Кері-Енн Мосс, Ніл-Патрік Харріс.

Прем’єра фільму у Дніпрі у Мультиплексі ТРЦ «Караван» та мультиплекс «IMAX DAFI».

Сеанси: у період з 10:30 до 23:30.

1

Квест «Вкрадене Різдво»

Якщо немає новорічного настрою – це зовсім не означає, що воно саме по собі зникло або не з’являється у світлі радісного свята, що наближається! Може, його просто вкрали? З’явилася версія, що до нас повернулися авантюристи з далекого 18-го століття. Тільки тепер вони хочуть відібрати не світло у людей, як кілька століть тому, а відібрати у людства радість свята Різдва і Нового року, що наближається. Але, як же з цим впоратися та повернути свято людям? Вони мають розгадати 12 загадок, після чого знайти в Музеї заховані атрибути світлого свята Різдва – ялинкові іграшки, бенгальські вогні, а також подарунки!

Місце і адрес: Музей історії Дніпра, вул. Воскресенська, 14.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 095-29400-09.

Дата та час сеансу: 22 та 23 грудня о 12 годині.

Вартість квитка: від 100 до 400 гривень.

1

Вистава «Ніч амурних стрибунців»

Це легка комедія з дотепним гумором та легкою захоплюючою інтригою. Спектакль розпочинається з сюжету, як в старому класичному анекдоті, в якому чоловік несподівано для своєї дружини повертається з відрядження в самий несподіваний для неї момент. Далі історія цілком логічна, згадуючи ту саму анекдотичну історію: дружина ховає свого коханця в шафу. А далі все відбувається дуже несподівано і навіть сюрреалістично: з’ясування стосунків між подружжям, коханцями, несподівана поява чорної скриньки з секретом та перестрибування через балкон, перебуваючи на 11 поверсі будинку.

Місце: Національний академічний український музично-драматичний театр ім. Шевченка, вул. Воскресенська, 5.

Дата та час: 23 грудня о 18:30.

Вартість квитка: від 120 до 250 гривень.

1

Фільм «Людина-павук: немає шляху додому»

Містеріо розкрив таємничу особистість Людини-павука на весь світ, і тепер його репутація і, навіть, життя – у небезпеці! Пітер Паркер намагається виправити ситуацію і звертається за допомогою до Стівена Стренджа, але обставини розгортаються таким чином, що все стає ще небезпечнішим.

Прем’єра фільму в Україні пригодницько-фантастичного екшну відбулася 5 листопада.

В ролях: Том Холланд, Зендая.

Сеанси в мультиплексі «IMAX DAFI» починаються з 11:50, останній сеанс о 23:45.

Сеанси в мультиплексі ТРЦ «Караван» починаються з 12:00, останній сеанс о 22:00.

Концерт «SHRI-ЛАНКА Акустика»

На концерті на вас чекає творчий вечір з акустичною гітарою, і не тільки…

Місце: «МахноПаб», вул. Магдебурзького права, 4а.

Контактний тел.: 098-779-75-17.

Дата та час: 23 грудня о 20:00.

Вартість: від 100 до 150 грн.

Концерт «Той самий різдвяний джаз»

На вас чекає атмосфера напів темного залу з виблискуючим світлом на відполірованому контрабасі, світло від рампи, а також тиша, що інтригує. Заплющуючи очі, ви починаєте чути мотив від джазових віртуозів країни. На сцені виступатимуть Ольга Чернишова та Urban Gypsy.

Місце: Дніпропетровська філармонія імені Леоніда Когана.

Контактний тел.: 099-207-80-82, 098-303-64-12.

Адреса: вул. Воскресенська 6.

Дата та час: 23 грудня о 20:00.

Вартість квитка: 190 гривень.

1

Вистава «Нічні метелики»

Концерт, оплески, фанати та фурор. А потім все завершиться банкетом, розвагами, пафосними розмовами та суперечками, але дуже відмінним настроєм. Та, в саме цей момент надходить несподівана новина – прибуває нова солістка, яка молодша, у якої голос сильніший, і найголовніше, теж хоче отримати свій промінець слави від публіки. Та ще й хоче стояти посередині сцени, а бабусі можуть постояти збоку в напівтемряві.

Керівнику доведеться зробити непростий вибір: молодий та амбітний чи старий, але перевірений варіант. Поки йдуть сумніви, рішення – у колективі вже дозрів неабиякий бунт.

Місце: Дніпропетровський академічний театр опери та балету.

Адреса: пр. Д. Яворницького, 72-а.

Контактний тел.: 056-778-44-69 або 056-744-82-19.

Дата та час: 23 грудня о 20:00.

Вартість квитка: 250 гривень.

 

Comments

.,.,.,.