Lacoste: из тенниса и гардеробы всего мира

Саме вона є однією з найвідоміших торгових марок, які прославилися завдяки лаконічному стилю і першокласній якості. Напевно, для багатьох стане несподіванкою той факт, що саме під логотипом цього бренду були створені перші футболки-поло. Це легко підтвердити тим, що його творець Рене Лакост до створення свого дітища був професійним тенісистом. За часів його спортивної кар’єри тенісна екіпірування складався з шорт, сорочок і джемперів. У них було достатньо незручно, жарко і був присутній недолік мобільності. Одного разу, він побачив колегу в футболці-поло, і вважав це досить цікавим рішенням. Він зробив замовлення в ательє з індивідуального пошиття на кілька штук таких же поло, і почав використовувати для гри на корті. Багато підхопили тенденцію, і засновник оформив замовлення побільше і почав роздавати поло безкоштовно. Побачивши неймовірний попит на такого роду вироби, він подумав про заснування бренду з виробництва футболок для тенісу.

Перші екземпляри Lacoste були звичного нам фасону, всім подобалися і розходилася досить швидко.

Що стосується логотипу у вигляді крокодила. Засновник відрізнявся брутальністю, що проявлялося в грі. Тому, його назвали алігатором, а один з його друзів, талановитий ілюстратор, зобразив дану тварина, що згодом стало знаковим зображенням бренду.

Якщо порівнювати асортимент на початку шляху і сучасний, ми знайдемо безліч відмінностей, оскільки модельний ряд дуже розширився і включає в себе: брюки, джинси, сорочки, куртки, взуття, аксесуари і нижню білизну. Кожен з товарів відрізняється першокласною якістю, за рахунок використання преміальних матеріалів і ретельного контролю виготовлення на кожному процесі. Що стосується візуальної складової, то тут ми знайдемо уособлення стилю preppy. Зрозумілі фасони, різноманітна колірна гамма, стриманий декор, але в той же час, тут присутні і трендові форми. Все це дозволяє кожному з нас зібрати гардероб в цілому незважаючи на стильові переваги і спосіб життя.

Само собою, модельний ряд розширився виходячи з переваг сучасних споживачів і впровадження нових трендів. Кожен виріб має аристократизм з легкою елегантністю і шиком, незважаючи на своє цільове призначення для експлуатації в повсякденності. З огляду на початкову ставку творця на комфорт, ця традиція була збережена до сьогодні.

Ознайомитися з моделями можна онлайн на сайті MD-Fashion. Переходьте, надихайтеся і реалізуйте власні фешн-ідеї разом з Лакост.

1

 

Comments

.,.,.,.