Рекомендації по вибору ортопедичного матраца: жорсткість, види, наповнення

Якісний ортопедичний матрац допомагає налагодити режим сну, бере участь в профілактиці і лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. На сайті інтернет-магазину MatroLuxe ви можете вибрати відповідний матрац для дорослих і дітей з чудовими ортопедичними властивостями. Від вибору характеристик виробу залежать ефекти, функціонал і термін служби матраца. У цій статті ви знайдете основні рекомендації по вибору якісного виробу на багато років вперед.

Жорсткість ортопедичного матраца

1

Виділяють 3 види жорсткості матраців. До ортопедичних моделей відносяться вироби середньої і високої жорсткості. Які матраци випускаються на ринок:

  • М’які. Містять найбільш податливі наповнювачі, іноді пружинні блоки. М’які матраци ідеально підходять для літніх людей, власників з низьким ІМТ. Вони дбайливо підтримують тіло під час сну, але не роблять значних ефектів на організм.
  • Середньо-жорсткі. Середній показник жорсткості вважається ідеальним для більшості людей. Вони дійсно підходять для створення відмінних умов для відпочинку, підтримують спину для повного розслаблення і не тиснуть на м’які тканини.
  • Жорсткі. Моделі вибирають для сну немовлят, дітей, людей з високою вагою і за рекомендаціями лікарів ортопедів. Практично не продавлюються під вагою власника, створюють досить рівну поверхню для відпочинку.
  • Жорсткість матраца підбирається індивідуально. Якщо ви не знаєте, який варіант краще вибрати, проконсультуйтеся з лікарем і консультантами магазину Матролюкс. Крім того, в каталозі ви можете вибрати двосторонню модель з різними ступенями жорсткості і регулярно оновлювати спальне місце.

Види ортопедичних матраців

Ціна ортопедичних матраців в Дніпрі складається з розміру, наповнювача, наявності додаткового чохла і інших характеристик виробу. У каталозі інтернет-магазину MatroLuxe ви знайдете кілька видів матраців:

  • Для ліжка. Класичні моделі з різноманітними наповнювачами. Відрізняються розмірами, висотою, наповнювачами.
  • Для дивана. Оснащуються додатковими елементами кріплення для фіксації матраца на поверхні дивана. Внутрішній склад і наповнення схоже з класичними виробами.
  • Для підлоги. Тонкі і рулонні матраци використовують любителі сну на жорсткому або для організації спільних місць для гостей. Тонкі моделі легко скочуються в рулон, підходять для компактного зберігання.

Якщо ви не знайшли підходящого розміру або форми матраца в каталозі готових виробів, зв’яжіться з представниками Матролюкс. Виробник може виконати товар за індивідуальними розмірами, врахувати всі побажання покупця.

Види наповнювачів

1

Ортопедичні матраци в Дніпрі наповнюють класичними, інноваційними та перевіреними наповнювачами. Найпопулярніші наповнювачі:

  • Латекс. Натуральний і штучний матеріал створює середню жорсткість і бездоганний комфорт під час сну. Натуральний латекс повністю гіпоалергенний, але дорогий. Багато хто вибирає штучну версію. Такий матеріал служить менше часу, але майже не поступається натуральному за характеристиками.
  • Кокосові плити. Натуральний наповнювач з високою жорсткістю. Часто зустрічається в моделях для дітей і підлітків, тонких виробах.
  • Пружинні блоки. Складаються з залежних і незалежних пружин, створюють відчуття невагомості під час відпочинку.

У каталозі магазина MatroLuxe також є інші наповнювачі. Кожен має особливі характеристики, функціонал і термін служби. Менеджери інтернет-магазину детально розкажуть про можливості всіх моделей по телефону або в чаті на сайті.

Comments

.,.,.,.