Криптовалюта в Дніпрі: способи інвестування та зберігання

Це цікавий шлях, почавши який складно зупинитися. Сфера цифрових активів дійсно цікава, разом з changeit.com.ua жителі Дніпра зможуть дізнатися, як зберігати криптовалюту, які ризики їх чекають. І, звичайно ж, багатьох цікавить, як же придбати даний актив.

Способи інвестування

Можна виділити кілька популярних способів того, як можна інвестувати в цифрові активи.

  1. Криптобіржі. Даний спосіб досить простий, адже кожен зацікавлений користувач може створити акаунт і перевести на нього гроші. Єдине, що потрібно пам’ятати, так це те, що в середньому комісія від здійсненої операції становить 3-5%.
  2. Наступний варіант – покупка криптовалюти. У цьому випадку користувач звертається до обмінника. Важливо пам’ятати, що криптовалюта, як і інші цифрові активи купується за готівку, електронні платіжні системи. Можна розплатитися також за допомогою банківської карти. Комісія за проведену операцію в цьому випадку буде менше, якщо порівнювати з першим варіантом. Найчастіше значення коливається в межах 1-3%. Але створювати акаунт на криптобіржі все одно доведеться.
  3. Є ще один спосіб інвестування. Він полягає в придбанні цифрових монет у інших користувачів, тобто «з рук». Оплата відбувається готівкою, або ж за допомогою банківського переказу. Цей варіант вважається найбільш ризикованим і небезпечним. Адже великий шанс втрати власних коштів. При цьому сфера цифрових активів слабо регулюється, так що в разі неправомірних дій, буде проблематично довести свою правоту.

Кожен вибирає той спосіб, який вважає більш зручним, безпечним.

1

Особливості зберігання криптовалюти

Найпростішим, але і найбільш надійним способом зберігання криптовалюти вважається її знаходження на біржі. Адже при необхідності користувач зможе досить швидко обміняти цифрові активи. Чимала кількість користувачів турбується про збереження своїх ресурсів через хакерські атаки.

Є й інші способи зберігання, які також часто практикуються. Це браузерні гаманці, додатки на мобільному телефоні, або ж на смартфоні. До недоліків даного способу відносять складності швидкого обміну. Все-таки несподівані ситуації можуть виникнути, але в такому випадку продати монети можна буде лише в обміннику, або на криптобіржі.

1

Де придбати криптовалюту

Для жителів Дніпра це питання – не проблема, адже за допомогою «Changeit» – онлайн-обмінника, процес інвестування в криптовалюту максимально спрощується. Це доступно, умови обміну прості і безпечні, що також важливо.

Даний онлайн-обмінник допомагає придбати Біткоїн, Ефіріум, пропонуючи при цьому:

  • вигідний курс;
  • низьку комісію;
  • безпеку. Транзакції користувача знаходяться під захистом;
  • надійність і відсутність прихованих комісій;
  • конфіденційність;
  • професійна підтримка.

Простий, зрозумілий інтерфейс, бездоганна репутація сервісу – все це лише підвищує інтерес з боку користувачів. Якщо ви хочете з мінімальними ризиками придбати криптовалюту, інвестувати в цифрові активи, тоді краще звертатися до надійних ресурсів.

1

Comments

.,.,.,.