Як дизайн інтер’єру впливає на самопочуття дніпрян?

 

Часто місця, в яких ми проводимо безліч часу або регулярно перебуваємо, наприклад, офіс, кімната чи будинок, мають сильний вплив на наш фізичний та психічний стан. Таке твердження вже давно підтвердили як і психологи, так і архітектори та дизайнери, пише dnepr-trend.in.ua. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями дизайну інтер’єру та як він може впливати на організм людини.

Запорука продуктивності – велика кімната?

Чи знаєте ви, що оформлення інтер’єру вашої кімнати може впливати на вашу продуктивність та зосередженість? А деякі дизайн-проєкти можуть сприяти вашій увазі та здатності думати? Так от, безліч досліджень уже довели, що кімнати з високими стелями сприяють творчому натхненню та надихають творчих людей. Менші приміщення допомагають людям швидко зосередитись на одному процесі чи завданні. Проте важливо, щоб кімнати не були перенасичені зайвими деталями, оскільки часто вони відволікають нас, хоча ми цього і не помічаємо. 

Тому перед початком ремонтних робіт важливо заздалегідь скласти спеціальний дизайн-проєкт, який допоможе в майбутньому оформити інтер’єр стильно, зручно та затишно. Без допомоги спеціалістів не обійтись: Interior Design гарантує дніпрянам не лише сучасний і затишний дизайн, але й врахування всіх деталей та особливостей, які впливатимуть на вашу працездатність та продуктивність. 

Здоров’я та емоційний стан

Повертаючись додому, кожен хоче поринути в чудову атмосферу та затишок. На комфорт удома значно впливає дизайн інтер’єру. Перебування в зручному та приємному для вас приміщенні розвиває та посилює позитивні емоції, які в свою чергу благополучно впливають на здоров’я та самопочуття. Пропонуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть вам застосовувати простір у приміщеннях так, аби створити затишок та чудову атмосферу.

Природні елементи

Природні ландшафти, мальовничі краєвиди, пляжі, гори, ліси чи парки позитивно впливають на емоційний стан людини, сприяють продуктивності та навіть поліпшують фокус. Тому використати такі елементи в дизайні інтер’єру є чудовим рішенням. А ось зображення вулиць із транспортними засобами, будівлями та людьми, навпаки, відволікають та втомлюють. Навіть звичайний безлад у кімнаті не дозволить вам розслабитись та зосередитись повністю. Хаос не найкраща атмосфера для продуктивної діяльності. 

Застосувавши ці принципи вдома, ви відразу помітите позитивні зміни. Особливо для мешканців міст рекомендують використовувати в кімнатах природні елементи, зелені насадження чи зображення ландшафту. Це благополучно впливатиме на ваше здоров’я та емоційний стан.

Розташування меблів

Меблі необхідно вибирати уважно та обережно, щоб по-максимуму використати вільний простір. Окрім цього, важливо і правильно розташувати їх, адже це також впливає на ваше самопочуття та поведінку. Наприклад, крісла чи інші місця для сидіння, які знаходяться при стіні, відбивають у людей бажання спілкуватися. Тоді як розташування м’яких меблів по групах, спрямованих один до одного, сприяє чудовій взаємодії та комунікації. 

Освітлення

Освітлення в приміщенні також впливає на ваш настрій та емоційний стан. Теплі тони та приглушене світло у вечірній час дозволяє швидше розслабитись, тоді як різке та яскраве світло дратуватиме та напружуватиме вас. Природне освітлення також відіграє важливу роль у денний час: сонячне яскраве світло підвищує продуктивність праці, тому старайтесь не уникати його. А ось недостатня кількість природного світла часто призводить до погіршення настрою та самопочуття, як і вдома, так і на робочому місці.

Враховуючи всі ці деталі та особливості в дизайні інтер’єру ви значно можете поліпшити не лише свій стан здоров’я та настрій, але й збільшити продуктивність та працездатність.

Comments

.,.,.,.