Туристичні намети для комфортного відпочинку в поході

Навіть найцікавіший туристичний похід і найважливіший перехід доводиться періодично переривати для відпочинку мандрівників. Як для довгого, так і для короткого привалу потрібен якісний намет. Купити в Україні його можна через наш інтернет-магазин Terra Incognita. Він дасть можливість комфортного відпочинку в нічний час або при сильних опадах. Причому у нашому каталозі знайдуться варіанти будь-якої місткості. Та всі їх об’єднує одне — максимальна якість за доступними цінами.

Туристичні намети з каталогу Terra Incognita

Такий важливий вид туристичного спорядження в нашому інтернет-магазині представлений  доволі широко. Це продукція таких визнаних лідерів ринку, як Alexika, Чорний Діамант, Fjord Nansen, Hannah, Келті, Мармот, MSR, Пінгвін, Salewa, Sierra Designs, Tentsile, Terra Incognita, Трімм, Турбат та інші імениті бренди.

З нашого асортименту туристичні намети в інтернет-магазині Terra Incognita замовити можна на різну кількість місць — від одного до п’яти і навіть більше. Тому вони придатні як для одиночного походу, так і для групової подорожі. Маса такого спорядження від одного до п’яти кілограмів. Тому дискомфорту від його перенесення відчуватися не буде. В залежності від умов експлуатації підібрати варіант можна одно- чи двошаровий. Зрозуміло, що намет з посиленою конструкцією тенту призначений для застосування у складних умовах. Адже він краще може захистити від сильних поривів вітру та морозу.

У нас можна купити намет, каркас якого виготовлений з алюмінію, скловолокна, сталі чи навіть карбону. Вибір варіанту за цим критерієм теж залежить від умов майбутньої експлуатації спорядження. В конструкції намету може бути передбачено не тільки один, а навіть 2, 3 і навіть 4 входи. Це дуже зручно, особливо коли використовувати спорядження буде велика група людей. Що стосується дизайну, то ми пропонуємо замовити намети різних кольорів. Але найбільш запитувані — це зелений, пісочний, сірий, помаранчевий, хакі й синій.

Ми можемо забезпечити транспортування замовлених у нас варіантів спорядження по території України на будь-яку адресу. Оскільки ми співпрацюємо з виробниками даної продукції, то можемо гарантувати її фірмову якість. Адже до нас не потрапляють браковані та фальсифіковані вироби. Це дуже важливо в умовах туристичного походу, коли мандрівник потребує комфортного відпочинку. Ще одна важлива перевага наших товарів — це те, що на найкращі намети ціни в нас абсолютно доступні. А численні знижки та розпродажі ще більше сприяють доступності товарів даного типу.

Пропонуємо вам найкращі намети купити недорого в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти допоможуть вам підібрати найбільш вдалий варіант з урахуванням потреб застосування, виду матеріалу тенту і каркасу. Таке оснащення зручне в перенесенні, складанні та розкладані. Водонепроникна мембрана на стінах та підлозі захистить від опадів. А москітна сітка стане надійною перешкодою для комарів та інших комах, якими кишать влітку наші ліси.

1

 

Comments

.,.,.,.