Курси Full Stack Digital Marketing від DAN.IT – завжди переконливий результат і вражаючі перспективи

В даний час, IT-технології все більш успішно використовуються для просування товарів і послуг, що робить фахівців з цифрового маркетингу досить затребуваними. Це спонукає багатьох з тих, хто вирішив зробити кар’єру в IT-галузі, отримати необхідні знання, для продовження своєї діяльності в настільки перспективному напрямку. Допомогти в цьому можуть курси DAN.IT https://dan-it.com.ua/program/kiev/full-stack-digital-marketing/ – ефективна програма навчання діджитал-маркетингу, що дозволяє кожному випускнику продовжити успішну кар’єру в IT-галузі .

Особливості курсу

Digital Marketing курс в Києві, пропонований центром підготовки IT-фахівців DAN.IT education, розроблений вітчизняними та ізраїльськими фахівцями, з урахуванням всіх тенденцій, які спостерігаються на ринку України.

Програма навчання включає 250 практичних занять з реальними кейсами, що дозволяє набути необхідних знань в маркетингу, від отримання Digital навичок до розробки маркетингової або антикризової стратегії.

Навчання інтернет маркетингу здійснюється експертами в області маркетингу та реклами, а також фахівцями, що представляють авторитетні інтернаціональні компанії.

В результаті добре продуманої і підготовленої програми навчання, кожен випускник центру DAN.IT є готовим фахівцем в Digital Marketing, готовим негайно приступити до вирішення завдань, в області цифрового адвертайзингу і маркетингу.

Завжди високий результат

Кожен студент, що вивчає Digital Marketing в центрі DAN.IT, має можливість набути навичок в області:

  • SEO та PPC, а також просування бізнесу в соціальних мережах;
  • створення сайтів на платформі WordPress і подальшого їх просування, використовуючи пошукові системи, відеохостінги і соцмережі;
  • роботи з різними видами рекламних проявів на всіляких платформах, в засобах масової інформації, з Email-маркетингом;
  • кризис-менеджменту, для усунення різних негативних проявів.

Крім цього, кожен студент має можливість отримати сертифікат фахівця по роботі з сервісом Google Ads, після здачі відповідного іспиту.

Отримавши кваліфікацію full stack digital маркетолога, випускник може стати співробітником маркетингового агентства, відповідного відділу у великій компанії, або фрілансером, приділяючи увагу продажу, маркетингу або реклами у вільний час.

Comments