Як правильно вибрати кальян?

Тенденція до паління кальянів набирає таку популярність, що сьогодні практично кожен заклад має його в меню або в місті є, як мінімум, один кальянний бар (Hookah Bar). Але не завжди виходить вибратися з друзями за межі будинку чи немає бажання відпочивати в оточенні незнайомців. Тому багато-хто купує кальян для будинку, щоб в будь-який момент насолодитися ним з друзями або відпочити в гордій самоті. У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати якісний кальян і де його можна придбати.

До речі, аксесуари, вугілля і тютюн для кальянів можна купити тут https://tabak.dp.ua/tabak – тільки кращі товари вищої якості.

Що таке кальян?

кальян

Кальян – це прилад для куріння, який фільтрує дим і охолоджує його. Сам прилад складається з двох частин:

  • у верхній частині знаходиться так звана шахта (залізна трубка з блюдцем), а до неї прикріплюють чашу (частіше керамічну, але іноді замінюють на фрукти: апельсин, ананас або яблуко) і насипають тютюн. До шахти кріплять гнучку довгу трубку (шланг з мундштуком);
  • в нижній частині знаходиться колба, яка наповнюється рідиною (водою, молоком, алкоголем).

Види кальянів

На вигляд всі ці прилади практично однакові, а відрізняються виробниками, дизайном і матеріалом з якого виготовлені. Наприклад, виробники з Китаю частіше виготовляють кальяни як аксесуар для будинку (предмет інтер’єру), тому навіть якщо його використовувати за призначенням – довго він вам не прослужить.

Муа

муа

На відміну від китайських колег, виробник Муа (Арабські Емірати) користується популярністю вже більше сорока років. У них кращі кришталеві і скляні колби, які виготовляють на замовлення в Чехії і Румунії.

Habbibi

хабиби

Одна з кращих компаній з виробництва кальянів, які прослужать вам дуже довго. Кальяни Habbibi – продукція від відомого єгипетського виробника, доступна для кожного і легка у використанні навіть для тих, хто курить кальян вперше в житті. Виробник створює кальяни, які є компактними і зручними в транспортуванні.

Mitsuba

мицуба

Китайська компанія-виробник кальянів, яка створює кальяни як для клієнтів високого класу, так і для представників середнього та економ-класу. Широкий асортимент кальянів різних розмірів і форм – ось чим відрізняється компанія від конкурентів на міжнародному ринку.

Вибираючи кальян в магазині, завжди цікавтеся у продавця, що саме ви купуєте. Пам’ятайте, що тільки оригінальна продукція забезпечить вам приємне проведення дозвілля і гарний настрій.

Comments

.,.,.,.