Як вибрати надійного підрядника для бетонних робіт

Вам необхідно залити фундамент, перекриття, армопояс або інший монолітний блок? Виконувати бетонні роботи своїми руками доцільно лише в тому випадк,у якщо обсяг роботи порівняно невеликий. Безумовно пару кубів ми можете залити самостійно.

Але для більш великих робіт, пов’язаних із заливкою бетону необхідна допомога фірми-підрядника. У Дніпрі пропозиції від будівельних компаній різного калібру надходять буквально щомиті. Як в такому достатку пропозицій знайти дійсно надійну будівельну компанію? Про це і поговоримо.

Чого ми боїмося?

Можливо, у вас вже був досвід співпраці з будівельними компаніями. Можливо, позитивний, можливо, не дуже. Так чи інакше, побоювання і сумніви при виборі – цілком зрозумілі і логічні. Ринок рясніє нечесними конторами, здатними на усілякого роду шахрайство. Як же відрізнити сумлінного підрядника і «кидалова»? Наведемо невеликий список:

  • відсутність представленості в інтернеті. Шахраї, як правило не розміщують свої дані та іншу інформацію в мережі;
  • прагнення не показувати замовнику процес роботи. Недобросовісні виконроби воліють діяти за принципом «ми самі». Вони дуже неохоче присвячують клієнта в подробиці своєї роботи;
  • несвоєчасна здача об’єкта. Як мінімум, це говорить про неорганізованість підрядника;
  • відсутність звітності. Як правило, недобросовісні виконавці намагаються не присвячувати клієнта в його ж витрати, посилаючись на те що вони самі знають, як і що робити, а замовнику знати, на що йдуть його гроші – не обов’язково.

Зрозуміло, це лише деякі з характеристик подібних компаній. Проте, ці критерії є універсальними, а значить, практично всі нечисті на руку фірми ним відповідають. Будьте уважні при виборі підрядника.

Що ми пропонуємо?

Ремонтно-будівельна компанія «ASTRUM» працює в Дніпрі вже більше десяти років. За ці роки компанія заробила репутацію надійного підрядника в наданні ремонтно-будівельних послуг. Штат складається з висококваліфікованих, досвідчених і чесних майстрів своєї справи.

Якісні послуги за справедливою ціною – це основний основний принцип, якого ми дотримуємося протягом всієї історії існування «ASTRUM». Згідно з аналізом даних за поточний рік, більше 90% клієнтів залишилися повністю задоволені результатами роботи. 70% наших клієнтів радять послуги своїм знайомим.

Телефонуйте або пишіть нам з будь-яких питань.

Comments

.,.,.,.