Матеріал тумб для ТВ

При покупці тумби для ТВ часто доводиться задуматися про матеріал, з якого вона виготовлена. Звичайно, вибір залежить від бажання кожного, але тут потрібно враховувати і властивості матеріалу.

Дерево

Тумби з дерева мають високу довговічність, надійність і естетичний зовнішній вигляд. Якщо ви переживаєте, що дерево не любить вологості, можемо вас заспокоїти – у вітальні ця проблема йому не страшна. Єдиний недолік, що за такою тумбою необхідний щоденний догляд, а й тут не передбачається ніяких складнощів.

Покриття тумби з дерева – фарба, лак, може бути застосований декор, різьблення, прикраси. Залежно від інтер’єру кімнати цілком легко підібрати будь-який колір. Колір сильно залежить від обраної породи, так що підібрати відповідний по дизайну елемент буде нескладно. Ціна зазвичай досить висока на дерево, але все ж підходящий варіант знайти можна.

Скло

Для створення невагомості і легкості в просторі підходять тумби зі скла. Вони будуть ідеально гармоніювати з будь-якою моделлю телевізора. Різноманітність відтінків скла комбінується з різними оправами з металу, дерева, і це однаково прекрасно і стильно. Так як для виробництва застосовують тільки якісне і загартоване скло, такі тумби міцні і надійні.

ДСП

ДСП – матеріал, виготовлений із суміші стружок дерева, а також смол. Вся ця маса покривається плівкою або шпоном. Матеріал, звичайно, дешевий, але виглядає достойно. На плівку наноситься абсолютно будь-який малюнок і таким чином відбувається імітація деревини різних порід. Недоліки ДСП – боязнь вологості, це потрібно враховувати при покупці. А також не забувати про розподіл ДСП на класи. Е1 і Е0 – кращі варіанти для квартири.

МДФ

Схожий на ДСП за способом виготовлення матеріал МДФ. Він також складається зі стружки деревини, ось тільки склеюється природними компонентами. Його головний плюс – екологічність, здатність до легкої обробки, щільність, стійкість до вологості. З такого матеріалу виробляють широкий ряд виробів, від простих до складних. Із МДФ можна отримувати досить складні по конструкції вироби. Ціна на товари з МДФ вище, але зате довговічні і якісні.

Пластик

Перевага пластикових тумб – дешевизна, маленька вага, легкість в догляді. Пластик не боїться вологи, догляд за ним простий. Та й такі меблі легко зберігати і перевозити. Але все ж краще вибирати відповідального виробника, знати технології виробництва.

Який би матеріал ви не вибрали, уважно огляньте тумбу перед покупкою на відсутність пошкоджень і на цілісність всіх деталей: ручки, кріплення та іншої фурнітури.

Comments

.,.,.,.