Aquilion Lightning спіральна КТ система

Toshiba Medical Systems запустила унікальну в своєму роді Aquilion Lightning спіральну КТ систему. Вона пропонує компактні та високоякісні зображення з можливістю перемикання між 40, 80 і 160 зрізами

Історія становлення досконалості

Завдяки КТ сканеру Aquilion Lightning постачальники тепер можуть пропонувати пацієнтам розширений догляд і безпечну візуалізацію. За допомогою компактного і економічного рішення системи комп’ютерної томографії (КТ) Canon Medical Systems, лікарі отримали надсучасне обладнання, яке робить їх роботу зручною та більш ефективною.

Оновлена система Canon розроблена для візуалізації всього тіла і об’ємного сканування з використанням першокласної технології КТ, використовуваної в високопродуктивних системах, щоб постачальники могли забезпечити кращу якість обслуговування пацієнтів.

КТ сканер Aquilion Lightning розроблений, аби стати бездоганним рішенням для клінічних обстежень будь-якого рівня важкості. Система забезпечує високу швидкість відновлення до 50 зображень в секунду при повній роздільній здатності, а також оптимізує робочий процес і комфорт пацієнта завдяки найтонших зрізах в галузі – 0,5 мм, згідно Toshiba, і отвору 78 см.

Щоб спростити процес сканування, Aquilion Lightning поставляється в стандартній комплектації з адаптивними діагностичними рішеннями, такими як зменшення артефактів металу в одній енергії (SEMAR) і SURESubtraction. Система також може бути перенастроєна без заміни обладнання. Конструктивні особливості Aquilion Lightning роблять цей сканер широким, швидким і вдалим рішенням для постачальників КТ.

Особливості системи

Якщо детально розглядати особливості Aquilion Lightning, особливу увагу слід наголосити на наступних моментах:

  • AIDR 3D – покращена ітеративна реконструкція;
  • штучний інтелект при скануванні і обробці;
  • PUREViSION детектор низької дози;
  • 2 см покриття;
  • стіл витримує пацієнтів до 300 кг ваги;
  • SEMAR (зменшення артефактів металу);
  • vHP, змінні параметри спіралі;
  • SURESстарт итеративного болюсного відстеження;
  • Ітеративний 3D Fluoro.

Aquilion Lightning, спіральна КТ-система Canon Medical Systems з 16 рядами, 32 зрізу, для візуалізації всього тіла, використовує передові технології для оптимізації догляду за пацієнтами і прискорення прийняття клінічних рішень.

Інноваційні особливості гарантують, що високоякісні ізотропні зображення зазвичай виходять з низькою дозою опромінення пацієнта. Робочий процес оптимізований завдяки збільшеній пропускній здатності пацієнта. А широкий спектр сучасних 3D-додатків і додатків для обробки забезпечує клінічну гнучкість.

Comments

.,.,.,.