Найменші квадрокоптери

Серед усього величезного розмаїття безпілотних радіокерованих літальних апаратів особливе здивування викликають міні-моделі. За розмірами – це від 10 см і більше, і влізуться вони навіть в дитячу долоньку. Великий вибір маленьких дронів представлений https://modelistam.com.ua/kvadrokoptery/malenikie-c-1346/, з різним функціоналом і за ціною від 800 грн. Для дитини це буде найкраща іграшка, і пілотувати квадрокоптером маленьких розмірів можна навіть в кімнаті. А завдяки їхній незначній вазі і мінімальним габаритам, завдати шкоди інтер’єру або меблям вони не можуть.

Скільки коштують міні-дрони

Квадрокоптери невеликих розмірів коштують від 800 грн. і більше, і ця ціна доступна для будь-якого сімейного бюджету. Міні-коптери можуть бути оснащені гіроскопом, який надає стійкості безпілотнику. Це особливо зручно, коли дитина в перший раз бере в руки пульт управління і починає навчатися пілотування безпілотних апаратів. Знаходиться в повітрі бюджетні моделі можуть не більше 2-3 хвилин, так як ємності батареї на це тільки й вистачає. Встановити більш потужний акумулятор тут неможливо, зважаючи на мінімальні розміри самого дрона.

При навчанні дитини майстерності пілотування, бажано мати про запас додатковий комплект батарей. Це дозволить не чекати повної зарядки акумулятора, а продовжувати керувати міні-дроном.

Технологічний процес не стоїть на місці, а постійно удосконалюється і розвивається, і сьогодні в продажу можна зустріти найменший коптер, розміром із сірникову коробку, який до того ж оснащений камерою. Це модель відомого бренду Hubsan H002, а сам коптер відноситься до категорії нано-дронів для зйомок.

Переваги маленьких дронів

Для дітей вони прості і зрозумілі, не викликають переляку і подиву. Для дитини такий маленький квадрокоптер, як щось буденне, просте і нескладне. Тому вони із задоволенням грають з такими безпілотниками, і одночасно навчаються майстерності пілотування.

Через те, що такі безпілотники не мають великої ваги і невеликі за розміром, заподіяти фізичну шкоду дитині вони не можуть. Тобто маленькі моделі не травмонебезпечні і цілком безпечні.

При зберіганні в квартирних умовах багато місця такі безпілотні апарати не займають, і нікому не заважають.

Середня вартість на міні-квадрокоптери, оснащені деякими функціональними опціями і обладнанням, варіюється в межах від однієї тисячі до двох.

Comments

.,.,.,.