Історія відомої співачки Анни Буткевич із Дніпра

Анна (або Ганна) Геннадіївна Буткевич є українською ведучою у телевізійному напрямку та на радіо, співачкою, актрисою і моделлю, а найголовніше – нашою землячкою родом із тодішнього Дніпропетровська. Вона є автором та ведучою популярного шоу на радіо “Без гриму”. 2018-го року вона стала експертом для телевізійного шоу “Поверніть мені красу”. За період активності взяла участь у зйомках декількох фільмів і телесеріалів. Далі на dnepr-trend.

Анна Буткевич народилася 27 лютого 1985-го року у нашому місті Дніпропетровськ (сучасна назва Дніпро). Відомою для нас вона є як співачка з нашої області, а також як учасниця у благодійних проєктах країни. Відомо, що Анна Геннадіївна є дочкою українського бізнесмена Геннадія Буткевича. Освіту майбутня співачка отримувала у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Творчий шлях у музичній індустрії

2015-го року Ганна Буткевич вперше з’явилася на сцені нашого українського шоу-бізнесу. Вона дебютувала, взявши участь у зйомках кліпів “Це все вона” співака Сергія Лазарєва та “Your style” гурту Kazaky. Того ж року Буткевич стала обличчям для бренду “ANDRE TAN”, а вже наступного 2016-го року обличчям ювелірного будинку “The House of Moussaieff”.

Основну популярність Буткевич отримала як авторка та ведуча відомого радіошоу “Без гриму”, в якому працює з 2016-го року. За її роботи шоу проводилося із Джоном Малковичем, Пласідо Домінго, Ленноксом Льюїсом, Борисом Гребенщиковим, Андрієм Данилко, Стівеном Болдвін, Олександром Усик, Андрієм Шевченко, Володимиром Кличко, Іриною Білик, Іваном Дорн, Дмитром Монатіком, Настею Каменських, Марією Єфросініною та із іншими.

2016-го року Ганна Буткевич спробувала себе у кіноіндустрії нашої країни – взявши участь в іронічний комедії “Future in the past” від Олександра Шапіра, жінка зіграла головну роль. Демонстрація цього фільму була проведена при Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість”, який проходив у жовтні-місяці цього ж року.

2017-го року Анна Буткевич з’явилася на міжнародному конкурсі “Євробачення-2017”, пройшовши на сцені провідною червоною доріжкою. Також того ж року вона продовжила участь у кіноіндустрії, зігравши головну роль у фільмі “Говори зі мною”. Режисер короткометражного художнього твору була Катерина Лесик. Також співачка із Дніпра прийняла запрошення взяти участь у зйомках одного популярного телевізійного серіалу.

Не зважаючи на те, що Ганна Буткевич активно брала участь у телевізійних проєктах, вона стала відомою саме завдяки кар’єрі співачки. Так, у 2019-му році у співачки вийшла пісня “Без гриму”, режисером якої став Eugene Baiste. Варто відмітити, що в офіційному відеокліпі на цей сінгл була присутня модель та світовий чемпіон з бойових мистецтв Нік Бейтман.

Вже наступного 2020-го року вийшла пісня “Під крилом добра”, яка також принесла дніпровській співачці популярність. За режисерства Сергія Пархоменка, артистці вдалося досягти успіху у розкритті теми подяки батькам за виховання дітей (так званий Гімн Доньок). 

Джерело фото: https://rubryka.com/

Родина та особисте життя

Вперше Ганна Буткевич вийшла заміж за бізнесмена та майбутнього народного депутата Сергія Рибалка у 2006-му році. 2010-го року у подружжя народилася донька Роксолана, проте вже у 2013-му році за деяких причин Ганна та Сергій офіційно розлучились зі скандалом.

Дніпровська співачка активно бере участь в різноманітних благодійних проєктах та аукціонах, метою яких є діяльність у сфері забезпечення людей необхідним. Поза камерами наша землячка займається кінним спортом, а у вільний час захоплюється грою у великий теніс.

Тож, пишаємося нашою дніпрянкою, яка змогла досягти великого успіху у сфері музикальної культури та телевізійного медіа. 

Comments

.,.,.,.