Телефон вимикається, незважаючи на заряджену батарею?

Смартфон вимикається, хоча батарея повністю заряджена? Це може свідчити про проблеми з батареєю. Сьогодні розберемося, що може бути причиною цього та як це виправити.

ЧОМУ ТЕЛЕФОН ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ НАВІТЬ ПРИ ПОВНОМУ ЗАРЯДІ БАТАРЕЇ?

Смартфони оснащені літій-іонними акумуляторами, які мають досить непоганий термін служби. Проте несправності хімічних накопичувачів енергії трапляються досить часто. Буває, що телефон швидко розряджає акумулятор або пристрій вимикається, незважаючи на повний заряд. І тому може бути кілька причин.

Акумулятори, які використовуються в телефоні, згодом починають зношуватися. Найчастіше термін служби батареї оцінюють близько 500 циклів. За один цикл приймається заряд смартфона від 0 до 100%.

Перевищення значення 500 циклів не означає, що телефон відразу перестане нормально працювати. Однак початкова ємність АКБ почне знижуватись. Проблеми з вимкненням смартфона виникають, коли вона знаходиться нижче 80%. Тому в даному випадку батарею краще поміняти, а для смартфонів TP-Link знайдете її тут: https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/tp-link.

Але це не єдина причина раптового вимкнення пристрою. Смартфон, що працює при екстремально низьких або високих температурах, також може відключити живлення, коли ви найменше цього очікуєте. Цих умов краще уникати, оскільки вони негативно впливають на термін служби батареї.

У деяких випадках вимкнення телефону відбувається через проблеми з програмою. Часто допомагає просте перезавантаження, а іноді встановлення оновлення системи. У крайньому випадку варто спробувати відновити заводські налаштування пристрою.

ЩО РОБИТИ, ЩОБ ТЕЛЕФОН НЕ ВИКЛЮЧАВСЯ, НЕГЛЯДЯЧИ НА ЗАРЯЖЕНИЙ АКУМУЛЯТОР?

Якщо проблема з вимкненням телефону пов’язана з акумулятором, то найкращим рішенням буде його заміна на новий. Власники пристроїв Huawei вибирають батарею тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/huawei. У більшості телефонів вже немає можливості заміни акумулятора самостійно, тому щоб не пошкодити корпус, варто скористатися послугами професійного сервісу. Вартість заміни батареї невелика. Але чим крутіший смартфон, тим дорожче буде заміна акумулятора. Однак власникам мобільного обладнання Xiaomi пощастило, вони можуть вибрати та замінити батарею за посиланням https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/xiaomi та при цьому добре заощадити.

Як перевірити справність акумулятора в телефоні?

У власників айфонів це не викличе жодних труднощів, оскільки в налаштуваннях, а саме у вкладці «Акумулятор», є докладна інформація про стан батареї. Коли термін служби буде низьким, на смартфоні з’явиться повідомлення про необхідність звернення до сервісу.

У випадку Android-смартфонів потрібно використовувати зовнішні програми, які дозволять перевірити стан акумулятора.

Comments

.,.,.,.