У Дніпрі з’явиться сітілайт, який читає реп

 

Напевно, багато хто дивився фільм «Зоряні війни». Так ось, щоб проект з подібною назвою «Зоряні легені» перейняв хоча б кілька відсотків популярності цієї саги, до нього вирішили долучити відому співачку alyona alyona. Суть корисної ініціативи полягає в тому, щоб захистити себе від раку. Тому Дніпро та ще дев’ять міст України (Київ, Харків, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Вінниця, Суми, Херсон, Львів) зголосилися стати своєрідними майданчиками, де вона буде реалізована, пише dnepr-trend.in.ua.

У вище перерахованих містах обладнають сітілайти з томографічним знімком легенів співачки та приспівом її хіта «Пушка». Вони носитимуть не тільки інформативний характер, але й проводитимуть міні діагностику головного органу дихання. Щоб зробити це, треба бути прихильником alyona alyona. Звичайно, ми жартуємо – досить заспівати пару рядків її пісні, які нанесені на конструкцію. Перед цим варто попрацювати легенями, набравши туди повітря. 

Ініціатори попереджають, якщо ви відчуєте дискомфорт під час співу, то негайно потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Консультація в подібних випадках важлива: рак можна перемогти, якщо діагностувати його на ранній стадії. Щороку через це захворювання, яке протікає безсимптомно, вмирає близько 13 тисяч людей. Тому проект – вимушений захід, щоб ті не тягнули до останнього й відразу ж прямували до медичних установ. Важливо розуміти, що хворобливі відчуття в області грудної клітини виникають вже на невиліковних стадіях.

Надалі планують збільшити кількість міст, де встановлені сітілайти з діагностикою. До речі, ті десять – обрані не випадково, адже саме там найбільша кількість хворих. Столиця України перша випробувала на собі це нововведення. Місцеві жителі мали можливість протягом усього дня поєднати корисне з приємним.

Comments

.,.,.,.