Куди піти на ці вихідні в Дніпрі

Ось так непомітно і підійшли вихідні, які багато хто з нас дуже чекають. Dnepr-trend.in.ua вирішив допомогти всім, хто зібрався у вихідні піти в клуби, театри або на інші заходи.

  1. Відкриває наш огляд головна подія в культурному житті міста. Зустрічайте! Улюбленець публіки різного віку, кумир і просто чудовий танцюрист, суддя і ведучий багатьох телепроектів Влад Яма! Влад Яма в Дніпрі! Всі бажаючі можуть побачити свого кумира в ролі діджея. Наскільки він хороший в ролі діджея? У цьому ви переконаєтеся після відвідин нічного клубу “Хамелеон” 26 січня. Початок о 22-00 годин. Ціна квитка 200 грн. Вас чекають за адресою вул. Набережній Перемоги, 82.
  2. Наш наступний адрес, де вам сподобається, – Палац Культури “Машинобудівників”. 26 січня в ДК відбудеться великий концерт, присвячений пам’яті Андрія Кузьменка. Лідер групи “Скрябін”, її засновник і соліст, багато років виступав у складі групи у багатьом країнах. Тут ви почуєте виступи гурту “Скрябін” з симфонічним оркестром і його нинішнім солістом Юрієм-Юркеш Юрченко. Це потрібно відвідати якщо ви шанувальник Кузьми Скрябіна. Початок концерту о 19-00 годин.
  3. Як уже повідомлялося в цирку проходять вистави “Льодове королівство”, яке нікого не залишить байдужим. Це поєднання льоду і висоти, льоду і вогню – просто зачарує і знайде нових шанувальників цього шоу. Цирк чекає вас 26 січня о 16-00 годин і 27 січня о 12-00 годині.

Comments

.,.,.,.