Євробачення-2020: кого відправить Україна?

Ввечері 8 лютого у столиці пройшов перший півфінал Національного відбору України на найвідоміший пісенний конкурс світу. На даний момент відомо, що до півфіналу потрапило вісім учасників. Один з них і буде представляти Україну на Євробаченні-2020. Далі на dnepr-trend.

Глядачі можуть подивитися наступні етапи відбору у прямому ефірі 15 лютого – тоді пройде другий півфінал і 22 лютого нас очікує грандіозний фінал який остаточно повідомить зацікавлених про те, хто саме буде представляти країну на Євробаченні.

Як все було у 2019 році?

Нагадаємо, в 2019 році Україна не приймала участі в конкурсі після того, як співачка MARUV відмовилася їхати на Євробачення, незважаючи на перемогу в національному відборі. 

Суть у тому, що за правилами Національного відбору, в Україні в 2019 році повинні були взяти участь 16 виконавців. Співачка TAYANNA вирішила відмовитися від участі в конкурсі, не назвав конкретних причин. Музичний продюсер конкурсу Євробачення в Україні Руслан Квінта розповів, що ніякого конфлікту між ним і співачкою не було.

Через декілька годин після несподіваної відмови артистки представники Євробачення в Україні повідомили, що виконавицю TAYANNA в першому півфіналі Національного відбору замінить український творчий колектив MARUV з солісткою Анною Корсун.

Відразу ж після участі в інтернет-мережі стало відомо, що MARUV не тільки відрізняється від інших українських артистів своїм епатажним стилем, а й гастролями в Росії. Так, на початку лютого вона представила два сольних концерти в Росії – в Москві і Санкт-Петербурзі. 

Хто поїде до Нідерландів?

Відомо, що Євробачення пройде у цьому році в місті Роттердам, у Нідерландах 12, 14 та 16 травня. Учасники будуть виконувати по одній пісні. Оцінювати їх можливості будуть не тільки члени жюрі, але й глядачі з усього світу. 

Другий півфінал національного відбору відбудеться 15 лютого. У ньому візьмуть участь гурти MOONZOO feat. F.M.F. Sure і FO SHO, виконавці Еліна Іващенко, Олександр Порядінскій, GARNA, KHAYAT, David Axelrod і проект TVORCHI. Фінал національного відбору з визначення учасника конкурсу від України відбудеться 22 лютого.

ш

 

Comments

.,.,.,.