Курси програмування в Дніпрі: як вибрати?

Технології все більше впливають на наше життя, проникаючи в усі її аспекти. Тому IT-спеціальності зараз дуже популярні. Але не варто забувати, що професіоналом достатньо важко стати в цій професії. Адже ця спеціальність вимагає постійного навчання. Світ так швидко змінюється, а технології впроваджуються все швидше.

Перше, на що варто звернути увагу – це формат навчання. Також є деякі труднощі в кожному з форматів. Ще важливо навчитися відрізняти хорошу програму від поганих. Наприклад, компанія Softserve пропонує прекрасні курси для всіх бажаючих.

Форма навчання

Навчальних програм зараз дуже багато. І відразу в них досить складно зорієнтуватися.

Якщо ти можеш себе самоорганізуватися, то мова програмування можна почати вчити по книгах і статтях з інтернету. Щоб закріпити знання, необхідно буде звернутися до досвідченого фахівця.

Якщо наявність диплома не важливо для вас, то вибирайте офлайн або онлайн курси. Такі, як наприклад, тут https://career.softserveinc.com/uk-ua. В університетах програма рідко включає в себе глибокі знання мов програмування, частіше це більше ознайомча інформація.

Короткі курси мають свої особливості:

  • програма розрахована на декілька рівнів (початкові, середні, просунуті);

  • вибираючи програму, потрібно відразу оцінити свої знання;

фото

Що може не вийти?

Програмування – складна дисципліна. Щоб її вивчити, вам потрібно запастися терпінням і мати хорошу посидючість, самоорганізованість. Можна вивчати самостійно, але краще щоб був хороший наставник.

Для дітей, підлітків, звичайно ж, краще піти на офлайн-курси. Їх плюси в тому, що є колектив, робота проводитися в групах. Кожен може розбирати не тільки свої помилки, але і помилки інших учнів. При цьому плюс колективу в тому, що він мотивує і дає поштовх до розвитку.

Головні мінуси курсів:

  • складність зростає різко – не завжди на курсах звертають увагу на середні за складністю завдання, а дають спочатку легкі, переходячи відразу до важких.

  • помилки швидко знайти складно, для цього немає інструментів;

  • теорії багато, а практики зовсім мало – на папері складно стати IT-фахівцем. Справжнє навчання відбувається саме при виконанні практичних завдань.

Як дізнатися, чи хороші курси?

Для того щоб курси вас захопили повинна бути:

  • цікава подача;

  • легкий для розуміння матеріал, який поступово ускладнюється;

  • сильний наставник, якого хочеться слухати.

Вибирайте ретельно курси, тоді ви з легкістю зможете освоїти ІТ- спеціальність.

Comments