Як курити кальян та де купити все для цього у Дніпрі?

Куріння кальяну – це справжнє мистецтво, яке потребує підготовки. Можна приємно провести дозвілля у веселій компанії або наодинці пустити ароматний дим вдома. Жителі Дніпра зможуть в інтернет-магазині https://hardsmoke.shop/ заздалегідь подбати про замовлення всіх складових, щоб ніщо не змогло зіпсувати настрій під час відпочинку.

Топ помилок при курінні кальяну

Найчастіше новачки припускаються таких помилок:

 • бездумна нарізка або віджимання тютюну;
 • погоня за найміцнішим тютюном. Початківцям краще віддавати перевагу легким сумішам;
 • не найкращий вихід – гріти вугілля на індукційній плиті;
 • не потрібно міняти шланг;
 • не залишайте вугілля, коли йдете. Це простий захід техніки безпеки;
 • нехтування сітками, ковпаками;
 • страх експериментувати, наприклад, пробувати нові забивання або тютюни;
 • чимало хто припускається помилок в базових моментах – не миють кальян після використання. Від догляду за агрегатом залежить і якість подальшого відпочинку, це потрібно робити, щоб уникнути у майбутньому присмаків, оксидів, наприклад;
 • не варто залишати кальян взимку на балконі, адже велика ймовірність після хорошого проведення часу ввечері, на ранок побачити розбиту колбу.

Як вибрати перший кальян?

При виборі приладу важливо звертати увагу на матеріал виготовлення. Незважаючи на різноманітність, краще віддавати перевагу надійності та довговічності, відповідно, купувати кальян із нержавіючої сталі.

Наступний параметр – висота, тут важливо відштовхуватися від власних уподобань, дивитися, як вам зручно. Ще потрібно враховувати комплектацію, а також тип з’єднання із колбою.

Основні складові кальянного відпочинку

 1. Кальяни. Вони відрізняються дизайном, матеріалом, розміром, ціною. Все залежить від ваших особистих уподобань.
 2. Також потрібно купити тютюн для кальяну, адже від нього залежить смак та кількість диму, характерний післясмак. Користувачі можуть вибрати імпортний та український тютюн.
 3. Вугілля – важливий компонент, з його допомогою розігрівається тютюн для куріння.
 4. Чаша для кальяну. Вибираючи виріб, варто звертати увагу на його характеристики, якість.
 5. Важко відпочити без аксесуарів для кальяну. Наприклад, до переліку комплектуючих входить фольга та калауд, ковпаки, щипці, колби, одноразові мундштуки та інше.

Справді приємним вважається куріння кальяну. Щоб нічого не зіпсувало відпочинок, важливо приділити час підготовці. Якщо ви новачок, тоді потрібно замовити усі складові, нічого не забути при цьому. Жителі Дніпра можу це зробити в інтернет-магазині «HardSmoke». Тут є все необхідне, асортимент багатий та різноманітний, доступний для замовлення онлайн.

Comments