Із майстра з зовнішньої реклами до патріотичного митця: як дніпрянин виготовляє наліпки на транспорт

Максим з Дніпра, який раніше займався зовнішньою рекламою, із початку війни на Україні почав виготовляти патріотичні наліпки на транспортні засоби. Хлопець ще з 2014 року залучився до волонтерської діяльності та всіляко підтримує країну. За допомогою цих наліпок тримає інформаційний фронт та підіймає національний дух.

Проходячи вздовж вулиці та побачивши автівку із надписом, який зазначає куди саме йти російському кораблеві, прохожі усвідомлюють, що вони наразі не поодинокі. Це ще один маленький, але гуртуючий фактор, який дуже всім потрібен! В цьому, повідомляє сайт dnepr-trend, майстер по виготовленню патріотичних наліпок Максим.

Яким чином відбувається процес виготовлення патріотичних наліпок?

Процес виготовлення наліпок починається з ескізу. У спеціальній програмі Максим може зробити малюнок на будь-який смак: український козак із шаблею – найпопулярніший символ серед замовників. Перед друком потрібно визначитись з розмірами картинки під марку визначеного авто. Далі макет відправляється до спеціальної машини-плоттеру, яка вирізає малюнок. Вже через п’ять хвилин розпочинається наступний етап. Після зняття з плоттеру та розбору плівки виходить напівпрозора картинка з чітко вибитим візерунком.

Найвідповідальнішим моментом в цьому процесі являється етап, коли майстер переносить готовий малюнок на автівку. Аби він добре тримався, потрібно прискіпливо вибрати все повітря з-під плівки. Фінальним елементом перенесення малюнку на транспорт – акуратно та обережно зняти з поверхні плівку, на якій тримається нанесений малюнок.

Власники автівок таким чином за допомогою буквально кількох слів намагаються донести свою позицію, залишити глибокі спогади та емоції всього того, що наразі відбувається на нашій рідній землі.

Всіх охочих власників автівок мати такого роду патріотичні наліпки, підтримуючи таким самим справжній флешмоб, майстер Максим допомагає абсолютно безкоштовно! А патріотичний настрій жителя Дніпропетровщини підтримує вся його родина, близькі, друзі та творчий робочий колектив. Дружина майстра малює дуже гарні картини з незабутніми краєвидами та перлинами рідного міста. Але наразі в неї більшість малюнків виходять патріотичними та натхненних перемогою наших збройних сил. Всі мешканці Дніпропетровщини та всієї країни впевнені – це станеться зовсім скоро!

Comments

.,.,.,.