Феодосія-Харків: на чому доїхати?

Сьогодні одним із найактуальніших способів поїхати до Криму і повернутися назад є використання послуг із пасажирських перевезень. Сезонні та регулярні перевезення за маршрутом Феодосія-Харків здійснюються безліччю компаній – адже єдиним способом виїхати з Криму в Україну, можливо за допомогою автотранспорту. При цьому, щоб поїздки на тривалі відстані відрізнялися прийнятною вартістю та комфортом багато хто звертається до компанії «Premium Bus».

Пасажирські перевезення та трансфер від компанії «Premium Bus» є чудовою можливістю при необхідності виїхати з Криму в Україну або здійснювати відрядження у зворотному напрямку та поїхати на відпочинок, море або з метою оздоровлення.

Як купити квиток на автобус Феодосія-Харків?

На автобус Феодосія-Харків купити білет можна будь-яким зручним способом. Бронь місць здійснюється із внесенням часткової передоплати. За умови, якщо ви хочете купити квитки на місці при посадці, це також можливо – на одне посадкове місце. У компанії можлива знижка на проїзд для дітей віком до семи років, а також для постійних або корпоративних клієнтів. Замовити квитки на рейси будь-якого типу можливо за три дні до поїздки та більше.

На сайті даної компанії, відвідати який можливо якщо перейти за посиланням: premiumbus.com.ua/poezdki-na-more/харьков-крым/харьков-феодосия, є завжди актуальний розклад по всіх існуючих рейсах.

Пасажирські перевезення від Рremiumbus: деталі за маршрутом Феодосія-Харків

Пасажирські перевезення від Рremiumbus за маршрутом Феодосія-Харків відзначаться такими деталями:

  • Дістатись з Феодосії до Харкова можливо щоденно вечірнім рейсом. Іноді здійснюються ранкові рейси, про наявність яких може підказати вам диспетчер компанії.
  • Відправлення здійснюється о 18:00 щодня на автовокзалі.
  • Прибуття розраховане на 8:00 до станції м. Гагаріна.
  • Загальна дорога становить 700 км.
  • Передбачено по дорозі перетин кордону через КПП Чонгар. Кордон перетинається разом із перевізником без пішого переходу буферної зони та пересадок.
  • Посадка та висадка пасажирів можлива шляхом у населених пунктах, через які проходить маршрут. Нижньогірський, Джанкой, Якимівка, Запоріжжя, Красноград, Дніпро, Харків.

Компанія завжди піклується про комфорт пасажирів саме тому в поїздках використовуються комфортні, сучасні та маневрені мікроавтобуси та маршрутки Mersedes Vito та Mersedes Sprinter. Авто з особистого автопарку перевізника максимально обладнані для комфортної та безпечної поїздки кожного з пасажирів. Дорогою передбачені періодичні зупинки, які дозволять пасажирам сходити в туалет, перекусити або розім’ятися.

Перевізник також надає можливість клієнтам здійснити особисту подорож за маршрутом за допомогою легкового авто. Послуга оренди авто також є актуальною. Рейси здійснюють виключно професійні водії з гідною культурою спілкування та колосальним досвідом у пасажирських перевезеннях міжнародного типу.

Comments

.,.,.,.