Шведський стіл: в одній із шкіл Дніпра харчування буде на вибір

У школі №1 запущено пілотний проект вільного вибору страв учнями. Розроблене меню відповідає нормам, обладнання – стандартам, а під час процесу приготування персонал кухні дотримується міжнародного стандарту процесу приготування безпечної харчової продукції НАССР. Про подію повідомляє сайт dnepr-trend.in.ua.

Загалом різні варіанти страв, зовнішній вигляд, подача і навіть запах тепер допоможуть задовольнити побажання в уподобаннях на обід будь-якому школяру. Такий варіант подачі допоможе уникнути ситуації, коли учень відмовляється зовсім від страв і піде голодним продовжувати навчальний процес. Всі страви знаходяться в посудині, що підігрівається, а у дітей тепер спеціальні підноси з нержавіючої сталі із заглибленнями для декількох видів страв.

Мультипрофільне меню лише за кілька тижнів зарекомендувало себе лише з позитивного боку. Позитивні відгуки зібрала ідея серед батьків, і серед дітей.

Ідея полягає в тому, щоб готувати по три варіанти страв салатів, гарнірів, а також м’яса чи риби. Таким чином, діти молодшої школи зможуть вибрати для себе найулюбленіший варіант подачі страви, як вдома. Якщо в меню буде курка, то її приготують у трьох варіаціях: протушкованої у вершковому соусі, у вигляді котлет на пару або тефтелі в томатному соусі.

Мер міста Борис Філатов у своїй публікації у соціальній мережі Фейсбук запевнив, що пілотний проект вільного вибору страв буде запроваджено і в інших школах міста. Наразі представники влади ведуть переговори з профільними міністерствами щодо виділення субвенції для ще таких 10 проектів. Також мер Дніпра Борис Альбертович Філатов запевнив, що незалежно від отримання субвенції чи ні – модернізації харчоблоків у всіх шкільних їдалень міста бути! Якщо не за рахунок субвенції, то за рахунок міського бюджету – це все одно неминуча та необхідна, як повітря, реорганізація!

Завідувачка виробництва школи № 1 зазначає, що незважаючи на пріоритетність тієї чи іншої страви школярами, залишається найголовніше досягнення – всі діти доїдають порції повністю, що не може не тішити!

Comments

.,.,.,.