Зробити селфі та отримати подарунки: Історичний музей проводить конкурс

 

На честь міжнародного дня музейного селфі Дніпровський національний історичний музей імені Яворницького проводить конкурс. Більше на сайті dnepr-trend.in.ua

Щорічно у третю середу січня з 2014 року у багатьох країнах  відбуваються заходи, спрямовані на підвищення інтересу до культурної та історичної спадщини серед населення. Навіть якщо у музеї заборонено фото та відеозйомка, у день музейного селфі робиться виняток.

Історичний музей не відстає від міжнародних тенденцій і увосьме запрошує дніпрян зробити оригінальну фотографію.

Минулого року через карантинні обмеження захід проходив у рамках вуличної експозиції. Цього разу кожен охочий має можливість зробити фото безпосередньо в будівлі музею.

Відвідувачі можуть сфотографуватись на фоні експонату чи експозиції, які присвячені ювілейній події Дніпровської області. Фото можна робити у кожному залі (крім №9).

Захід триватиме майже тиждень в період із 18 по 23 січня. Завантажте фото під постом на офіційній сторінці музею у Facebook або у власному акаунті. Якщо хочете взяти участь у розіграші призів від музею, обов’язково ставте хештеги: #Museumselfieday і #DNIM. Трьох переможців оберуть за найбільшою кількістю лайків та оголосять результати 25 січня.

Comments

.,.,.,.