Вибираємо електроінструмент

Наявність дриля, шуруповерта, болгарки та іншого електроінструменту дуже спрощує життя, коли справа стосується ремонту. І взагалі чудово, коли цей інструмент під рукою. Особливо для власників приватних будинків та присадибних ділянок, на яких розміщуються різні споруди. Якщо ж ви тільки збираєтеся придбати собі таких помічників, пропонуємо вам визначити, як правильно вибирати електроінструмент і як не переплачувати за непотрібні функції.

Перше, на що слід звернути увагу, – це сфера призначення. Залежно від того, де застосовується електроінструмент, він поділяється на три групи:

  • побутовий
  • напівпрофесійний
  • професійний

Базова відмінність побутового та професійного очевидна – полягає вона, насамперед, у ступені витривалості інструменту та його довговічності. Якщо ви хочете придбати інструмент не тільки для періодичних робіт по дому, але використовувати його в ремонті або будівництві, зверніть увагу на напівпрофесійні або професійні моделі. Вони також можуть бути забезпечені низкою корисних додаткових функцій: підсвічування робочої області, лазерний покажчик, наявність футляра тощо. Якщо ж інструмент потрібний вам тільки для дрібного періодичного ремонту по дому, вам точно не потрібно переплачувати ці опції. Функціонал звичайного побутового електроінструменту якраз розрахований на такі завдання.

Мережевий чи акумуляторний інструмент?

Зверніть увагу, що зараз у продажу представлено безліч моделей, що мають різний тип живлення:

  • Акумуляторний
  • Мережевий

Акумляторний інструмент максимально практичний, коли йдеться про роботи поза приміщенням або будівництвом, робіт на відкритій дачній ділянці тощо. Вам не доведеться тягати з собою подовжувач, але пам’ятати про те, що потрібно заряджати батарею все-таки необхідно. Краще з такою моделлю відразу купувати запасний акумулятор, щоб не чекати, поки зарядиться ця модель, і продовжувати свою роботу. Також акумуляторні електроінструменти більше важать, а головне мають більш високу вартість.

Для довгої та безперервної роботи оптимальним вибором буде мережевий інструмент. Він, як правило, легший, має менші габарити, що полегшує тривалу роботу для майстра. Але про залежність від електромережі та подовжувача забувати при цьому не варто.

Вибираючи електроінструмент на сайті intertool.ua, ви зможете підібрати модель з урахуванням усіх ваших побажань. Прийнятна ціна робить цей електроінструмент доступним кожному, а досвідчені фахівці зможуть відповісти на всі ваші запитання та надати необхідні рекомендації.

Comments

.,.,.,.