Чи варто купувати автомобіль з США: всі переваги та недоліки рішення

 

Незважаючи на те що ринок американських б/у автомобілів в Україні непогано розвинений, багато автолюбителів все ще відчувають недовіру до “заокеанського” автопрому  — про авто з США ходить багато міфів, а ось достовірної інформації мало.

При цьому судячи з усього саме американські автомобілі можуть вирішити проблему якості автотранспорту на вітчизняному вторинному ринку та знизити ціни на машини. Розглянемо основні переваги купівлі авто із США в Дніпрі через фірму та з’ясуємо, чому це вигідно.

Всі “за” на користь авто з США

Отже, що ви виграєте, замовивши автомобіль з США через компанію? Безумовно, це ціна машини, де можна заощадити 30% і навіть 50%.

Звичайно, виникає питання: чому в Америці такі дешеві автомобілі?

Відповідаємо:

  1. У автомобілів в США початково невисокі ціни.

  2. Після поломок і невеликих аварій машини переходять у власність страхових компаній, що продають їх за безцінь.

  3. Авторинок у США перенасичений до межі й американцям вигідно продавати б/у автомобілі в інші країни.

А якщо говорити про очевидні переваги “вторічки” з США перед аналогами з тієї ж Європи, то середній пробіг американського автомобіля не перевищує 20 тис. км, до того ж американці не ганяють на автомобілях по всій країні, а використовують для цього літаки.

До речі, не варто боятися й “накрученого” пробігу в таких авто, в цьому плані в США суворі порядки і за подібні маніпуляції можна отримати реальний тюремний термін.

Якість, комплектація та правдива історія

Чим ще потішать вітчизняного автолюбителя американські автомобілі?

По-перше, якістю. Зношеність транспортного засобу на 90% залежить від навантажень, якості дорожнього покриття та палива. За останніми пунктами в США все прекрасно, там високоякісний бензин та відмінні дороги. Що стосується експлуатації машини, то американські водії переважно їздять обережно, не надто часто й недалеко.

По-друге, комплектація автомобілів. Тут теж все на вищому рівні, американці визнають тільки автоматичну коробку передач, їх машини з клімат контролем, та й інших корисних фішок тут більше, ніж в європейських.

Крім того, українські автолюбителі зможуть по достоїнству оцінити можливість вивчити історію автомобілів, всі їх ТО, ДТП, власників, пробіг та інше. 

Бачачи реальну картину “життя” авто, ви легко оціните його можливості та не будете турбуватися даремно, як транспортний засіб поведе себе в процесі експлуатації.

Недоліки

Безумовно, говорячи про переваги автотранспорту з США, потрібно згадати й про недоліки такого придбання. Так ось, головний мінус купівлі американського автомобіля — це тривалий час “операції”. 

Щоб обзавестися такою машиною, вам доведеться чекати не менше 2-х місяців, потім ще мінімум стільки ж піде на оформлення документів і ремонт.

Якщо ж вирішите шукати “американця” серед вже привезених в Україну авто, то тут інші проблеми — складно підібрати потрібну модель, та й перевага в ціні втрачається.

Як бачите, кращий варіант купівлі американського автомобіля — замовити його й набратися терпіння, чекаючи доставки. А солідна економія на вартості стане вам нагородою за “довге” очікування.

Comments

.,.,.,.