Як обрати фільтри для води дніпрянам

Запорукою здоров’я, хорошого самопочуття та активної життєдіяльності є споживання чистої, високоякісної води. Проте не завжди вода, яку ми вживаємо з систем водопостачань, є достатньо очищеною та безпечною. Саме тому приходиться очищувати воду за допомогою штучної фільтрації, тобто спеціальних фільтрів для води. 

Сучасний ринок пропонує декілька видів фільтрів для води, тому, щоб визначитись із тим, який підійде вас, потрібно добре розібратись у кожному з них.

Види фільтрів для води 

1

Фільтр-глечик для води: особливості та переваги

Фільтр-глечик для води підійде практично для кожного, адже він не потребує встановлення, сам є дуже простим та легким у використанні. Його не потрібно під‘єднувати до електроенергії, він є досить недорогим. Перевагою фільтра-глечика є різноманітність розмірів, форм, а це дозволяє використовувати його в будь-якому місці на вашій кухні чи в іншому приміщенні. 

Фільтри для води відрізняються від інших своїм зовнішнім виглядом: їх завжди легко підібрати до будь-якого інтер’єру. Зазвичай вони вироблені з екологічно чистого пластику. Основний корпус фільтру є прозорим, що дозволяє контролювати та регулювати кількість очищеної води.

Крім простої будови, фільтр-глечик відрізняється і простим функціоналом. Щоб очистити воду, достатньо лише наповнити глечик рідиною та поставити на рівну поверхню. Вживати вже очищену воду слід тоді, коли вона протече через фільтр.

Незважаючи на просту будову, фільтр-глечик добре очищує воду від різноманітних механічних, органічних та хімічних забруднень.

Фільтри зворотного осмосу 

Одним із найкращих на ринку вважають фільтри зворотного осмосу, адже відрізняється високою якістю очищення води та широким використанням у різноманітних сферах життя людини.

Принцип роботи фільтрів зворотного осмосу полягає в тому, що вода перед тим як пройти етап очищення, за допомогою спеціальної мембрани пропускає лише молекули води. Тобто цей фільтр здатний очистити воду від абсолютно всіх видів забруднень.

Навідміну від фільтрів-глечиків, цей вид приладів для очищення води потрібно встановлювати. Зазвичай фільтри зворотного осмосу вибирають тоді, коли очищену воду потрібно використовувати у великих кількостях.

Сучасний ринок пропонує низку різних фільтрів зворотного осмосу, від різноманітних виробників та компаній. Але їх всіх об’єднує якісний результат: ідеально чиста вода, яку можна вживати навіть дітям.

Мембранні та проточні фільтри

3

Мембранні фільтри часто встановлюють для того, щоб побороти проблему неприємного запаху та смаку води. Їхній принцип роботи полягає на пропусканні води крізь тонку мембрану на якій є безліч пор. Мембрана злата затримати різноманітні домішки, забруднення та усуває неприємні запахи. Мембранні фільтри часто встановлюють у домах, закладах та ресторанах, адже вода після них здатна змінити свій смак, що потім впливає на якість приготованої їжі та напоїв.

Проточні фільтри, у свою чергу, складаються з 2-4 спеціальних картриджів та оснащуються мембраною. Проточні фільтри здатні побороти проблему надмірної жорсткості або м‘якості води. Крім цього, проточні фільмі здатні повністю очистити воду від домішок та забруднень. Проте варто пам’ятати, що картриджі до них потрібно регулярно чистити та міняти.

Де придбати фільтри для води? 

Український ринок пропонує широкий спектр різноманітних магазинів, де можна придбати фільтр для води. Проте одним із найкращих є онлайн-сервіс Ecosoft. Це українська компанія, яка не лише розробляє, але й впроваджує фільтри у будинки чи інші приміщення. На сайті ви знайдете великий вибір різних фільтрів для води, отримаєте детальний опис, якісну консультацію та приємні акції.

Comments