Дніпровські стартапи для безкоштовного вивчення іноземної мови

Вивчення мов – один з кращих способів поліпшити пам’ять і розвинути здатність концентруватися. Але у людей не завжди є можливість стати поліглотом – зокрема через нестачу фінансів. Чи можна у Дніпрі безкоштовно вивчити мови, розповімо далі в матеріалі на dnepr-trend.in.

На французькій мові можна говорити про симпатії, німецькою – про справи, на італійській – про пристрасть, англійською – про бізнес, а на своїй мові можна говорити про все. Знання і розуміння мови, його законів і правил – це перше і найважливіше, що необхідно людині для організації своєї щасливої ​​особистому житті і житті своїх близьких. Рідна мова – це хранитель знань і мудрості: він береже історію з першого звуку, вимовленого в давні часи.

Де можна вивчити українську безкоштовно?

Громадська ініціатива «Нова Генерація» надає можливість безкоштовно розширити свої знання української мови за допомогою курсу. Відвідуючи короткий курс розмовної української мови ви:

  • отримаєте розмовну практику;
  • дізнаєтеся про типові стилістичні та орфоепічні правила і помилки;
  • спробуєте себе в якості російськомовного блогера;
  • візьмете участь в освітніх квестах;
  • опануєте основами риторики;
  • переможете власні сумніви і страхи;
  • зустрінете багато однодумців і цікавих постатей.

мова2

Де можна вивчити польську безкоштовно?

Тим, хто вже знає українську мову, вивчити польську буде не так складно, як володіє тільки російською мовою. Річ у тім, що в обох мовах є багато спільного через схожість фонетики. Оскільки довгий час частина України входила до складу польських територій, це не могло не відбитися на лексиці мов двох країн.

«Європейське молодіжне співтовариство» в рамках проекту «Discovering Poland» запрошує бажаючих відвідати безкоштовний осінній курс польської мови. Заняття з польської мови включають в себе не тільки вивчення мови, а й надання цікавих і інформативних фактів щодо культури, традицій, історії і географії Польщі. Організатори обіцяють навчити учасників проекту базовим конструкціям мови, читання, письма та того, як правильно висловлювати свої думки.

Де можна вивчити англійську безкоштовно?

Про значимість англійської мови годі й говорити – про це знають всі. Близько півтора мільярда людей говорять англійською мовою, ще стільки ж вивчають англійську мову. У 88 країнах офіційна мова – англійська. 75% листів і листівок в світі люди відправляють саме англійською мовою.

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масовий експрес-курс англійської мови «Активуй англійська!». Організатори пропонують поліпшити свої розмовні навички, виконуючи розмовні вправи в парах, що підготує їх до розмови англійською мовою на різні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, про своє житло, роботу, улюблених розвагах, спорті, транспорті).

Comments

.,.,.,.