5 причин встановити автоматику для гаражних воріт FAAC в м. Дніпро від технічних консультантів

Довговічність і надійність в’їзної системи залежить не тільки від її конструкції, матеріалів і т.д. Торгово-виробничий майданчик «ЗАВОД ВОРІТ Дніпро» пропонує дізнатися, що ще позначається на працездатності огорожі. Така деталь як електричний привід істотно впливає на коректне функціонування підйомної системи. Тому важливо підібрати модель, яка буде повністю відповідати характеристикам в’їзної конструкції. Не рекомендується встановлювати виріб, що не відповідає хоча б одному параметру, так як збільшується ризик поломки. Вкрай не бажано замовляти китайське обладнання, оскільки дуже часто воно має гарантійний період всього 1 рік і швидко зношується. У той же час, електропривод для гаражних воріт від італійського бренду FAAC – міцний і довговічний продукт, якому під силу продовжити потенційний термін експлуатації огородження. Давайте розглянемо 5 причин, чому варто звернути увагу на колекцію автоматики від цього виробника.

VYBRAT AVTOMATIKU DLYa VOROT NA GARAZh

ЯК ВИБРАТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ НА ГАРАЖ В ПРИВАТНИЙ СЕКТОР?

  1. Таке обладнання розраховуються на підняття певної маси, тому для меншого зносу віддайте перевагу моделі, яка буде здатна управляти полотном більшої ваги.
  2. Щоб мінімізувати ризик механічної поломки приводу, враховуйте потенційну частоту використання. Якщо товар призначений для постійної експлуатації, то замовляйте товар з інтенсивністю 100%.
  3. Великою перевагою є можливість перейти на ручне управління, якщо відбудеться відключення від електропостачання.
  4. Автоматика для гаражних воріт повинна бути виготовлена ​​з якісних матеріалів, мати сертифікати контролю якості.
  5. Враховуйте важливий аспект: для якого типу огороджувальної системи призначене обладнання, так як в різних конструкціях механізм відкриття істотно відрізняється.

AVTOMATIKA NA VOROTA PODEMNOGO TIPA V GARAZh

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА ПІДЙОМНІ ТИПУ В ГАРАЖ: 5 ПРИЧИН ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОПРИВІД З ІТАЛІЇ FAAC

  1. Виробник виготовляє продукцію з матеріалів преміального сегмента, а також надає сертифікат контролю якості EN ISO 9001.
  2. Завдяки інноваційним розробкам управління системою стало більш комфортним для споживача. Тепер контролювати обладнання можна за допомогою пульта дистанційного керування, а також додана функція на випадок аварійного відключення від харчування.
  3. Бренд подбав про широкий модельний ряд, завдяки чому підібрати продукцію можна під будь-які гаражні ворота. Наприклад, в асортименті є товари розраховані на постійну експлуатацію (інтенсивність 100%).
  4. Також електропривод може максимально блокувати стулку підйомної секційної конструкції при закритті, що робить виріб захищеним від дій зловмисників.
  5. FAAC – це виробник з багаторічним досвідом, який пропонує продукцію преміальної якості за прийнятну вартість. При цьому гарантійний термін служби товару становить від 3 до 5 років, залежно обраної моделі.

EVROPEJSKAYa AVTOMATIKA DLYa SEKCIONNYH VOROT

ДЕ ПРОДАЄТЬСЯ ЄВРОПЕЙСЬКА АВТОМАТИКА ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ НА ГАРАЖ?

Зверніться за допомогою до менеджера підприємства «ЗАВОД ВОРІТ Дніпро», щоб вам допомогли підібрати товар, який відповідає індивідуальним критеріям. В онлайн каталозі компанії присутня тільки сертифікована продукція, оскільки ми офіційні представники італійського бренду на території України. Відвідайте шоу-рум, розташований на вулиці Плеханова, 3Д, щоб отримати безкоштовну консультацію. Також співробітник допоможе організувати швидку доставку в будь-який населений пункт країни. Автоматичні гаражні ворота, ціна яких залежить і від автоматики, можна придбати з установкою. Ознайомтеся з портфоліо наших майстрів за посиланням: https://xn—-7sbgbip5cdatx.in.ua/photoalbums. Прямо зараз телефонуйте для отримання додаткової інформації: (067) 112-17-04, (050) 356-21-16.

Comments

.,.,.,.