Біографія відомого гумориста Антона Тимошенко, родом з Дніпропетровської області

Антон Юрійович Тимошенко народився 1994 року у селі Менжинське (нині Приміське, що в Дніпропетровській області). Він є українським стендап-коміком, радіоведучим та сценаристом, веде комедійне шоу “Гомін-Аут”, що транслюється на радіо “Промінь”, є сценаристом програми “#@)₴?$0”. Брав участь у телешоу “Ліга сміху”, двічі ставав переможцем у програмі “Розсміши коміка”, є резидентом клубу “Підпільний Stand Up”, є одним із лідерів “Stand Up Time”. У своїй творчості здебільшого жартує на гострі політичні теми. Далі на dnepr-trend.in.ua.

Освіта, перше знайомство із гумором

2012 року Антон Тимошенко закінчує школу із відзнакою – золота медаль. Вступає до університету імені Тараса Шевченка на філософський факультет, де 2018 року успішно захищає диплом магістра політології за темою: “Гумор, як актуалізація політичного дискурсу”. За фахом працює у сфері SMM і рекламного піару. 

Починає стендапувати у 2015 році – він стає резидентом в клубі “Підпільний Stand Up”, лідером клубу “Stand Up Time”. Разом із колегами-коміками, стає сценаристом для програми “#@)₴?$0”. Із жовтня місяця 2019 року почав вести шоу “Гомін Аут”, яке транслюється радіохвилями для “Промінь”. Антон Юрійович стає автором сценаріїв для “Телебачення Торонто”, проєктно стендапить у різноманітних гумористичних проектах на Телебаченні та платформі “YouTube”.

В дитинстві захоплюється телепередачею “Аншлаг”, “Криве дзеркало”. Головний вклад у вибір майбутньої професії зробив один з монологов Дроботенка у шоу, в яких часто жартував. Тимошенко рівнявся на нього, аби також стати успішним чоловіком, який жартує зі сцени. Ще у школі захопився ідеєю розважати людей, проте перші спроби Тимошенко робив за недоречних обставин – свої перші кумедні жарти говорив на весь клас під час уроків, порівнюючи себе із хлопцями-клоунами серед однокласників. 

джерело фото: з соціальних мереж

В виші захоплюється КВН-ом – Антон Тимошенко мріє стати частиною цієї культури та внести свій вклад у цей напрямок. Вступивши до університету, створює серед однокурсників власну команду КВН, із якою три роки перемагає кубок ректора, проте нічого значущого це не принесло – у навчанні легше не стало, а далі взагалі командою відчувається колективний супротив від вчителів. 

Перший гонорар і перші виступи на широку публіку

Антон Тимошенко вирішує серйозно розвиватись у сфері гумору – загалом погружає себе у жарти в сфері політології, а жарти продумує тижнями. Першим гонораром для Антона Юрійовича стає виступ на вечірці за 300 гривень, проте через участь у КВН взагалі виходив у мінус, адже ще не отримував прибуток від власних жартів.

Згодом він починає виступати у “Банці” на КПІ, де за легендарним мікрофоном стендапує. Так і не перемігши, покидає участь у “Банці”, двічі стаючи півфіналістом. На півроку Тимошенко вирішує для себе призупинити стендап – в цей період жарти не писав, очікуючи на масштабні події в універі. Вирішивши писати жарти про власний кар’єрний успіх, одночасно працює на роботі, здобуває освіту у закладі та не втрачає своєї голови. Після запрошення у клуб “Stand Up Time”, пише жарти про успішність – це була його золота жила. 

Сьогодення та освіта за політологією 

У 2016 році студент отримує перемогу на шоу “Розсміши коміка”, змусивши не тільки ведучих, а й увесь зал сміятися із власних жартів. У 2018 році успішно захищає диплом на магістра політології за темою “Гумор як актуалізація політичного дискурсу”. Власною роботою Тимошенко пояснив можливість жартами маніпулювати свідомістю та впливати на політичні процеси серед суспільства.

Освіта політолога Антону Тимошенко так і не знадобилась. Він бере до рук мікрофон, яким разом із однодумцями продовжує розвивати український стендап. Працює сценаристом у “Телебаченні Торонто”, веде шоу “Гомін Аут” на радіо “Промінь”,  є резидентом у “Підпільному стендапі”.

Comments

.,.,.,.