Як вибрати турнікет на прохідну?

Ці пристрої часто зустрічаються на прохідних підприємствах або розважальних об’єктах. Перелік, де їх використовують, справді широкий. Жителі Дніпра зможуть краще ознайомитись з асортиментом, порівняти ціни в інтернет-магазині https://smartel.ua/ua/ustanovka-videonablyudeniya/. Враховуючи важливі параметри, можна придбати справді якісну модель турнікету.

Що важливо при виборі турнікету

Можна виділити кілька ключових моментів, які слід враховувати перед покупкою ще на етапі вибору пристрою.

  1. Функціональність виробу, тобто кількість завдань, з якими доведеться вправлятися турнікету.
  2. Особливість об’єкта, що включає пропускну здатність турнікета і ширину проходу. Необхідно передбачити спеціальний прохід для людей з обмеженими можливостями.
  3. Чи потрібна додаткова огорожа.
  4. Дизайн турнікетів має відповідати зовнішньому вигляду об’єкта.

Найчастіше пікова активність – це ранковий і вечірній час. Важливо враховувати всі критерії, щоб підібрати пристрій з високою пропускною здатністю, який відрізнятиметься надійністю та довгостроковою роботою.

Якщо бюджет обмежений, мала габаритна прохідна, низька і середня прохідність, тоді можна вибрати турнікети-триподи. Це компактні пристрої, які також допоможуть вирішити питання безпеки. На об’єктах з підвищеними вимогами вибирають моделі на повний зріст.

1

Встановлення турнікету на прохідний

Можна досягти бажаного результату, якщо приділити увагу однаковою мірою як вибору якісної техніки, та й її установці. Від цього залежить ефективність роботи пристрою.

Не потрібно пробувати та експериментувати з самостійною установкою, адже це індивідуальний процес, під час якого можуть виникнути деякі нюанси. Без навичок, досвіду та відповідних знань не обійтися. Підбираючи підрядника, варто враховувати досвід майстра та гарантії на послуги. Важливою є ціна, яка складається з таких параметрів:

  • особливість об’єкта;
  • складність роботи;
  • особливість території;
  • характеристики турнікету.

Підрядник після вивчення технічного завдання може робити точний прорахунок вартості.

Варто додати, що мешканці Дніпра у цьому випадку можуть скористатися послугами надійного підрядника – спеціалістів компанії «Смартел». Замовляючи відразу комплекс робіт, можна розраховувати на гнучку систему знижок, що є вигідним рішенням.

1

Comments

.,.,.,.