У кіно на вихідні: місця у Дніпрі на будь-який смак

Перегляд кінофільмів – цікаве заняття для дорослих і дітей. Зараз багато кінотеатрів працюють з сучасними технологіями і показують фільми з високою якістю картинки і звуку. На жаль, деякі хороші кінотеатру закрилися на реконструкцію. У тому числі і «Міст Сіті». Читайте огляд кінотеатрів в Дніпрі, куди можна сходити на вихідні, далі на dnepr-trend.in.

Лідери серед дніпрян

«Материк кіно» – популярне місце для перегляду кінофільмів серед молоді. Він знаходиться поруч з університетами Дніпра і гуртожитками. Тому сюди приходить, в основному, студентська молодь. Тут комфортабельні зали і показують новинки кіно. Також регулярно проводяться акції, за якими можна купити дешевше.

Кінотеатри мережі Multiplex працюють у багатьох містах України. У тому числі в Києві, Одесі, Харкові. У Дніпрі працює 2 филлиала кінотеатрів мережі Multiplex: на вулиці Нижньодніпровській в ТРЦ «Караван» і в ТРЦ «Дафі». У філії на Нижньодніпровській показують світові новинки кіно. Тут можна подивитися фільми в 4д зі спеціальними окулярами, і в більш старому форматі 3д.

Ще один кінотеатру мережі Multiplex працює в ТРЦ «Даффі». Кінотеатр відрізняється гарними просторими залами для кіноперегляду. Зали оснащені м’якими кріслами і сучасними технологіями кінопоказу. Головна особливість кінотеатру – ефект максимальної присутності глядача в сценарії фільму, віртуальна реальність. Кіноафішу Дніпра в «Дафі» можна подивитися на сайті компанії.

кінотеатр2

Новачки у місті

Кінотеатр «Правда» – новий сучасний кінотеатр з хорошими залами і сучасним обладнанням. Тут працюють кафе, де можна взяти попкорн і напої для кіноперегляду. Також є дитячий комплекс.

Фішка цього кінотеатру – при показі фільмів використовується унікальна звукова технологія, Dolby Atmos, яка дозволяє глядачеві максимально повно включитися в кіноперегляд. А для якісного зображення застосовується «повітряний екран» – технологія, яка створює відчуття присутності в фільмі у глядачів. У 2017 році кінотеатр закривали, змінювався власник.

Кінотеатр Kinobox працює в ТРЦ «Кубометр». Це новий кінотеатр Дніпра, який позиціонується як «кінотеатр для двох». Також філії Kinobox були відкриті на проспекті Д. Яворницького.

Фішка кінотеатру: на відміну від інших кінотеатрів, де великі просторі зали, тут кіно дивляться в індивідуальних кімнатах. Цікаво, що в них же можна грати в ігрові приставки, співати караоке і відзначати свята. Це нова концепція розважального центру. У залі поміщається від 2-х до 6-ти осіб. Це ідеально для перегляду фільму своєю компанією. При цьому можна вибрати будь-який фільм, який сподобався.

Ще одна особливість Kinobox – вони працюють практично цілодобово.

Play Bar – це щось середнє між сучасним кінотеатром і ігровим залом. Тут можна організувати собі індивідуальний кіноперегляд. В оренду для своєї компанії ви берете кімнату з великим екраном, на якому можна побачити все, що душа забажає. Напої та їжу можна замовити в барі. Також тут є кальян.

Comments